7771 Проїзд повз Театральний майдан знову закритий. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Проїзд повз Театральний майдан знову закритий

Проїзд повз Театральний майдан знову закритий

Рух автотранспорту частиною вулиць Соборної та Пересопницької перекрили на два дні у зв'язку із завершенням реконструкції майдану. В п'ятницю, з 9-ої вечора там асфальтували дорогу. Усі роботи призначли саме на вихідні, щоб максимально зменшити незручності для рівнян.

Працюватимуть і вдень, і вночі, аж до понеділка. Обіцяють постелити 200 метрів асфальту. Увесь громадський транспорт буде рухатися об'їзною дорогою, від вулиці Симона Петлюри аж до залізничного переїзду.

Без заборони руху дорогу не зробиш, виправдовуються транспортники, тому обрали такий варіант об'їзду. Щоправда він не підходить тролейбусам, тож два дні рогаті будуть без роботи. Єдина порада чиновників пасажирам - перетерпіти.

Інвестор багатостраждального будівництва Метрограду переконує: 42 мільйони гривень на усі роботи вже витрачено. Каже за два дні прокладуть дорогу, а до Дня Незалежності й усю підземку завершать.

А от рівнян заборона проїзду Соборною не лякає, кажуть вже звикли. Тож і пішоходи, і водії в очікуванні нової підземки.

На дводенному перекритті завершаться випробування для рівнян. Подальша розбудова Театрального майдану обійдеться без обмеження руху.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: