76509 Як вміти правильно падати взимку?. Поради ортопеда-травматолога. Здоров'я. Родинний портал «Рівне 1» . Проекти - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Як вміти правильно падати взимку?

Як вміти правильно падати взимку?

Ожеледиця, сніг, мороз - фактори, що характеризують зиму та додають їй не надто хороших ознак - падіння, забої і травми. Лікарі радять готуватися та навчатися (*правильно падати*). Як це - читайте далі.

Що таке "згрупуватися" та як це втілити у життя?

Цьому вас навчать у спорті та основні моменти ви можете втілити самі. Головне - правильно. Для початку притискайте руки до тулуба, а не розкидайте їх у різні боки. Це врятує верхні кінцівки від травм при падіння. Не тримайте руки в кишенях та не тримайте телефони в руках! З кишень ви іморвіно не встигенет їх витягнути, а при падінні із гаджетами ви рятуватимете останні, дороговартісні речі в першу чергу. При положенні "руки в кишенях" удару можуть зазнати лікті.pic Яка частина тіла здатна витримати удар від падіння?

Побутує думка, що це наша та дитяча "п'ята точка". Насправді це дуже небезпечно - приземлятися на цю частину тіла. Таким чином можуть постраждати крижі та хребет. Та й голова може отримати своє, тому варто намагатися впасти на бік.

А якщо це коліна?

Неминучим буде забій та й він - це буде кращий варіант. Якщо ж ви все таки впали на коліна, тоді дотримуйтеся наступних правил. По-перше, прикладіть холод (можна і сніг). По-друге, діставшись дому немагайтеся бути нерухомими, уражену ділянку обмотайте еластичним бинтом. По-третє, ліжте та підніміть ногу. Таким чином ви зменшете набряк.pic Якщо ви відчули сильний біль при падіння, котри не вщухає упродовж довгого часу - варто викликати лікаря або ж при потребі дістатися до травматологічного відділення. Огляд лікаря є надважливим!pic Ніколи не вправляйте самостійно травмовану частину тіла! Зафіксуйте кінцівку у нерухомому положенні до приїзду лікаря. За наявності сильного болю - випийте знеболююче.

Будьте цілими та насолоджуйтеся зимою

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: