Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Дмитро Котляров

Дмитро Котляров

Від громадської діяльності може змусити відмовитись людська байдужість.

ДОВІДКА: Дмитро Котляров народився у Рівному. Навчався в ЗОШ №23 на Ювілейному. Після закінчення вступив в НУВГП за спеціальністю "Архітектура". Випустився з "водного" з дипломом магістра архітектури. По тому три роки викладання у альма-матер. Практичну діяльність як архітектор почав ще на 4 курсі. Наразі практикуючий архітектор у МОСТ.

**************************************************************************************

Розкажіть про напрямок в громадській діяльності, який Ви обрали? У сфері громадської активності виступаю у ролі урбаніста та дослідника міського середовища. Разом з творчим колективом розроблено декілька містобудівельних концепцій та пропозицій: "зеленка", Пересопницький бульвар, конкурс на зупинку Рівного. В урбаністиці просуваю теорії сталого розвитку міста.

Яка мета і цілі? Головна ціль як громадського активіста - формування бюргерської свідомості у рівнян і, як наслідок, еволюція міського середовища.

На що готові заради досягнення цілей? За ради цілей готовий працювати.

Як би Вам дали 1 000 000 гривень - на що б ви їх витратили? Якби мав мільйон - як випливає з позиції урбаніста, витратив би його на початок розробки стратегії розвитку міста.

Що може змусити Вас відмовитися від активної громадської діяльності? Від громадської діяльності може змусити відмовитись людська байдужість.

Яке місто у світі на Вашу думку, є ідеальним? Ідеальне місто - однозначно Стокгольм.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: