73799 На Рівненщині відпрацьовують навики реагування на виникнення надзвичайних ситуацій. Рівненщина. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
На Рівненщині відпрацьовують навики реагування на виникнення надзвичайних ситуацій

На Рівненщині відпрацьовують навики реагування на виникнення надзвичайних ситуацій

Усі служби Рівненщини, які причетні до вирішення наслідків надзвичайних ситуацій, відпрацьовують практичні навики з їх ліквідації. Це відбувається в рамках командно-штабних навчань, що проходять в області вже другий день.

Так,учора, 1 листопада, на Рівненщині було змодельовано дві умовні надзвичайні ситуації, що пов’язані з погіршенням погодних умов та аварії на «Рівнеазоті».

Тож, згідно сценарію, цього дня Рівненщина знаходилася в області циклону, що призвів до інтенсивних опадів, шквалистого вітру та граду. У результаті складних погодних умов призупинено рух на дорогах, виникли аварії на електричних мережах, системах водопостачання, газопроводах.

За другою «легендою» на «Рівнеазоті» сталася аварія виробничого характеру, у результаті якої відбулося випаровування аміаку в навколишнє середовище.

Над вирішенням цих катастроф працювали представники місцевої влади, обласний штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій, аварійно-рятувальні служби.

В ході роботи були практично відпрацьовані заходи щодо сил і засобів під час ліквідації надзвичайних ситуацій. А також визначено готовність служб цивільного захисту області на реагування в умовах надзвичайної ситуації.

Сьогодні, 2 листопада, навчання будуть продовжені у місті Вараш.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: