72295 На Рівненщині матері загиблого воїна АТО повернули вкрадений орден сина менш, ніж за тиждень [ВІДЕО]. Патруль - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
На Рівненщині матері загиблого воїна АТО повернули вкрадений орден сина менш, ніж за тиждень [ВІДЕО]

На Рівненщині матері загиблого воїна АТО повернули вкрадений орден сина менш, ніж за тиждень [ВІДЕО]

25 вересня до поліції звернулася 44-річна жителька села Курозвани Гощанського району. Жінка повідомила, що ((http://rivne1.tv/Info/?id=72186)(з її будинку викрали орден сина «За мужність» ІІІ ступеня, яким його нагородили посмертно)). Для поліцейських справою честі стало розшукати злодія та бойову нагороду.

Для неї - це не лише фото в трагічній книзі. А це - не просто орден... це все, що посмертно залишилося їй від сина Дмитра. 20-річний юнак пішов на фронт і навесні 2015-го не повернувся. Він оживає лише тут - на сторінках своїх блокнотів зі своїми спогадами та мріями... про майбутнє. Майбутнє, яке у нього забрала війна!

"Я кажу, хай би краще гроші вкрали, які ціни не мають. А орден — це частинка сина і пам’ять про нього".

За справу з викраденням негайно взялися правоохоронці Гощанського відділення поліції. Чимало з них також несли службу на сході держави.

"Поки не розкриєте злочин - додому ніхто не піде», - дав вказівку керівник поліції області Сергій Князєв.

Начальник сектору кримінальної поліції Гощанського відділення поліції Руслан Мізюк, який брав участь у бойових діях на сході України, ніс службу у Волновасі, лишень додав - розкрити злочин для поліцейських було принципово. Зловмисника, а точніше зловмисницю, довелося шукати недовго. Як виявилося, "липкі" руки були у 17-літньої подруги сестри загиблого.

"Під час проведення першочергових слідчих дій було з'ясовано, що проникнення до житла не було, а відтак скоїти крадіжку міг хтось із родини або, присутніх у цей період часу в помешканні. Нею виявилася неповнолітня мешканка Тучина. Дівчина пояснила, що в неділю, коли родина їхала у справах у Рівне, випадково взяла цей орден, поклала до кишені, але хотіла наступного дня повернути".

Натомість Надія Іванівна дякує поліцейським за повернутий орден, а разом з ним і спокій. Юній крадійці жінка пробачила:

"Оскільки я сама мати і сама виростила чотирьох дітей, я її пробачаю".

Повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.

pic

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: