Якщо ти граєш у комп’ютерні ігри, спілкуєшся у соціальних мережах - тоді тобі обов’язково потрібен нік. Тобто, вигадане ім’я, псевдонім, також це ще називають логіном. Зазвичай програма автоматично викидає варіанти ніків, що складаються із реального імені та прізвища. А як придумати оригінальний псевдонім читай далі.

Деякі соціальні мережі замість адреси електронної пошти або номера мобільного телефону вимагають нік. Псевдонім повинен бути оригінальним, так як два користувача не можуть бути зареєстровані під одним логіном.

Для унікальності ніка до нього часто додають символи – дату народження або довільні цифри. По-справжньому оригінальним жіночий нік буде тоді, коли буде складатися з одного або двох логічно пов’язаних між собою слів.

Важлива порада: уникайте такі логіни як "малятко", "цукерка", "кицюня", "полуничка", "солоденька деффочка". Напевно, на сайті або в грі таких «крихіток» греблю гати.

Складання оригінального ніка – виявляється це ціле мистецтво. Варто врахувати кілька побажань і дати волю своїй фантазії.

У першу чергу, псевдонім має добре читатись і писати як українською, так і англійською мовою. Наприклад, якщо ви хочете взяти собі нік Shala_Ya (Шала_Я), Skyрidar (Скипидар) або Vanilla-Sky (Ванільне Небо), врахуйте, що українськомовні користувачі можуть спаплюжити його звучання. Вже краще просто напишіть українське слово латинськими літерами – Vanil,ne_Nebo.

Жіночі ніки не обов’язково повинні мати закінчення «а» або «я». При виборі логіна припустимо чоловічий і середній рід: Козяче Копитце, Мигдальне Молоко, Гіперболоїд, Нефрит і т. д.

Оригінальніше всього брати псевдонім якого-небудь фільму або літературного твору. Тільки врахуйте, що багато герої користуються величезною популярністю, отже, не є унікальними. До таких ніків відносяться: Малефисента, Спляча Красуня, Рапунцель, Баба Яга, Снігу-Рочка.

А ось Господиня Мідної Гори, Мармеладова, Малахітова Шкатулка, будуть зустрічатися набагато рідше. Але і вони можуть бути зайняті. Якщо ви дуже хочете підібрати собі нік, спираючись на літературу, змініть його, вставивши синоніми.

Також легко Мармеладова перетворюється в Мармеладівну або Зефірову (Зефірівну) Скриньку. Дуже красиво звучать «музичні» ніки: Валторна, Сопілка, Струна, Арфа, Мандоліна, Флейта Пана. Найбільш оригінальними будуть Нікельхарпа (шведський народний інструмент) і Хардангерфеле (норвезька традиційна скрипка). Такий логін може зустрітися один на мільйон і то, виключно на форумі професійних музикантів.

Можете з упевненістю брати нік, пов’язаний з вашою роботою або хобі. Дуже оригінально звучать Боржниця Гіппократа (логін натякає на клятву знаменитого лікаря) або Раба Мельпомени (нік підходить для театральної актриси).

Намагайтеся уникати сьогохвилинних мінорних настроїв. Логін, виражає проблеми особистого характеру – Самотня Вовчиця, Кусюча Стервочка, Незадоволена Злючка – можуть зіпсувати карму не тільки в грі, але і в реальному житті. До того ж проблеми рано чи пізно підуть, а інші користувачі будуть сприймати вас, як негативно налаштованої людини.

Джерело: poradumo