Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Враження про День відкритих дверей Комп'ютерної академії

Враження про День відкритих дверей Комп'ютерної академії "Шаг"

Хочу поділитись своїми враженнями від Дня відкритих дверей в «Шаг», який відбувся 26 вересня в м. Рівне, і трішки розповісти про неї.

Зазвичай, мій інтерес до інформаційних технологій завжди був 50\50, можливо, трішки більше за 50. Тому я вирішив поїхати і відвідати цей заклад, так як я не раз читав про нього на сайтах, в газетах, в соціальних мережах, і, звісно ж, захотілось перевірити.

Гарна, затишна Академія, триповерхове приміщення, в кожному по 5 – 6 класів, де займаються студенти. Велика актова зала, яка вміщує дуже багато відвідувачів. Взагалі, хочу сказати, що умови для навчання в «Шагу» на найвищому рівні, надзвичайно комфортні.

Академія створена в 1999 році, має 33 філії, 16 з яких є в Україні. Це не може не бути радісним для майбутніх програмістів.

Є три напрямки навчання: комп’ютерна графіка та дизайн, мережеві технології та системне адміністрування, розробка програмного забезпечення. Дві форми навчання:

- стаціонар за формою 4+1, що означає - 4 дні занять з понеділка по четвер по дві пари в день і один день на самостійне опрацювання матеріалу

- напівстаціонар - раз в тиждень у вихідні дні, у суботу або у неділю.

Навчання триває 2,5 роки.

На зустрічі були випускники академії, які вже реалізували себе в даній сфері, завідувач кафедри, керівник компанії SoftServe, офіс якої знаходиться в Рівному. Всі ці люди виступили перед нами і поділились власним досвідом, порадили, як стати справжнім успішним IT- спеціалістом.

В кінці програми нам роздали програмки навчання на кожному з трьох курсів і маленький сувенір від SoftServe.

Здійснюйте свої мрії, відкрийте свій потенціал, реалізуйте себе в сфері IT! Якщо ви цього хочете, ви цього досягнете, головне - зробити перший крок.

✍✍✍
Стаття учасника проекту "Здобувай досвід разом із "Рівне 1" Дениса Алейнікова.

Надсилай свої статті на електронну адресу [email protected] й очікуй повідомлення від модератора з посиланням на її публікацію на сайті rivne1.tv.

Автор статті, яка набере найбільшу кількість переглядів, матиме можливість БЕЗКОШТОВНО навчатися у ПРАКТИЧНІЙ ШКОЛІ ЖУРНАЛІСТИКИ ТА ОПЕРАТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ.

Не втрать свій шанс!

Деталі проекту

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: