Рівненська плавчиня Ярина Матло виборола срібну медаль на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Вона стала другою на дистанції 100 метрів на спині.

Це вже не перше досягнення такого рівня для молодої спортсменки – на Паралімпіаді в Пекіні 2012 року дівчина отримала бронзу на цій же дистанції.

Нагадаємо це вже шоста медаль наших спортсменів з Рівне нщини. Срібними призерами Параолімпійських ігор в Ріо-Де-Жанейро із дзюдо стали рівняни Ірина Гусєва та Олександр Назаренко. Бронзові нагороди здобули дзюдоїсти Давид Хорава, Юлія Галінська, Олександр Косінов.

У 2012 році наші паралімпійці здобули п’ять нагород різного ґатунку.

Загалом у медальному заліку Паралімпіади Україна зберігає третє місце. Українці завоювали вже 92 медалі (35 золотих, 27 срібних і 30 бронзових).