Спортсмени з Рівненщини здобули ще дві медалі на Паралімпійських іграх.

У Ріо-Де-Жанейро розпочалися Паралімпійські ігри. І в перший день спортсмени з Рівне нщини вибороли призові місця. Слабозорий дзюдоїст Давид Хорава у ваговій категорії 66 кілограм в боротьбі за бронзу переміг спортсмена з Південної Кореї. А дзюдоїстка Юлія Галінська, яка теж має вади зору у ваговій категорії до 48 кг, хоч у півфіналі програла німкені, та зуміла здобути паралімпійську «бронзу».

До цих нагород долучилися ще дві перевоги рівнян. Срібною призеркою Паралімпіади в Ріо-Де-Жанейро стала рівнянка Ірина Гусєва. У змаганнях з дзюдо у ваговій категорії 63 кілограми серед спортсменок з вадами зору у чвертьфіналі Ірина обіграла представницю Японії, а в 1/2 фіналу здолала узбецьку дзюдоїстку.

Ще одну медаль Паралімпіади здобув Олександр Косінов. Дзюдоїст з ураженням зору виборов «бронзу» у ваговій категорії 81 кілограм. Це вже третя і четверта медалі дзюдоїстів з Рівне нщини.