70533 На Рівненщині перші сімейні лікарі отримали сертифікати Світового банку. Рівненщина. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
На Рівненщині перші сімейні лікарі отримали сертифікати Світового банку

На Рівненщині перші сімейні лікарі отримали сертифікати Світового банку

На Рівненщині закінчився дводенний семінар для сімейних лікарів. За його результатами 21 лікар з районів отримали сертифікати від Світового банку, Міністерства охорони здоров’я та Рівненської ОДА.

Шестеро тренерів-лікарів (терапевти, кардіологи, неврологи та анестезіологи) навчали, як правильно лікувати хворих на артеріальну гіпертензію та ішемічну хворобу серця. Адже, за статистикою, гострий коронарний синдром найбільша патологія, яка веде до смертності. У Рівненській області смертність від серцево-судинних захворювань становить 82%.

Лікарям влаштовували тести, щоб перевірити їх знання, медики вирішували задачі під час роботи в групах та детально їх аналізували. Наостанок практичні заняття – робота з манекенами. За цим процесом ретельно стежили фахівці-анестезіологи, давали поради та відразу, при потребі, корегували дії учасників. Це був перший, із 24 дводенних тренінгів, які відвідають сімейні лікарі в рамках першого етапу. До кінця цього року заплановано провести 10 тренінгів, до кінця травня наступного року – ще 14.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: