70393 Де на дорогах Рівненщини найнебезпечніше?. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Де на дорогах Рівненщини найнебезпечніше?

Де на дорогах Рівненщини найнебезпечніше?

Ні для кого не секрет, що останнім часом аварійність на догах Рівненщини значно зросла. Зважаючи на це Головне управління національної поліції в Рівненській області проводить “Місячник безпеки дорожнього руху”, який триває з 12 липня.

У зв'язку з цим національна поліція проводить патрулювання на дорогах міста та області в посиленому режимі. Варто зазначити, що найбільш небезпечними в області вважаються Рівненський, Дубенський, Костопільський, Сарненський і Володимирецький райони.

В самому ж місті Рівне теж визначені місця найбільшої концентрації ДТП. Заступник командира батальйону поліції — Микола Прищепа зазначає, що це перехрестя Осипова-Приходька, вулиця Київська, ділянка від пішоходного переходу та перехрестя з вулиці Грабник до перехрестя з вулицею Крушельницької, вулиця Соборна, ділянка від будинку 223 до перехрестя з вулиуею Старицького. Також перехрестя вулиць Дубенська — Макарова, Поповича — Дворецька, Симона Петлюри — Проспект Миру, Приходька — Крушельницької, Данила Гальцткого — Костромська, Соборна — Вербова, Степана Бандери — Крушельницької. Зазначимо, що за останні сім місяців, від початку року, кількість ДТП зросла майже в півтора рази. Основними їх причинами стали: перевищення швидкості, порушення правил обгону, виїзд авто на смугу зустрічного руху та найбільше керування транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння.

pic

pic

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: