Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
ТОП-5 непотрібних подарунків для новонародженого та його сім'ї

ТОП-5 непотрібних подарунків для новонародженого та його сім'ї

Народження дитини - щаслива мить для рідних та друзів. Всі готуються, намагаються придбати найкращий подарунок, неперевершений. Але почасти можна прогадати із цим вибором і придбати абсолютно непотрібну річ. П'ятірка речей, котрі не варто дарувати малюку та батькам.

1. М'які іграшки

Найперше - це масщтабний пилозбірник, що зовсім не потрібне малюкові. Великі іграшки займатимуть купу місця, а невеликі - немовляті і взагалі непотрібні. Тому варто відкласти такі презенти на пізніший час.pic

2. Торт із памперсів

Ух, як би не хотілося вам його презентувати (бо ж ніби цікавий, гарний, оригінальний) - ви не знаєте хто і як його робив, чи чистими руками чіпали підгузки, котрі торкатимуться шкіри малюка. Та і з розміром можна прогадати - краще придбайте підгузки більшого розміру, про запас, і пов'яжіть бантом упаковку.

pic

3. Ванночка для купання

Імовірно батьки вже придбали її, адже заздалегідь готувалися до появи малюка. Тим більше - розмір, колір, комплектація - вибирають новоспечені тато і мама. Або ж із їхньою підказкою, ніяк інакше.

pic

4. Святкові сукенки та костюмчики

Вони вельми милі, гарні та мі-мі-шні. як зараз кажуть. ну як повз таку красу пройти? Пройдіть! Таких сукенок-костюмів насправді надто багато з'являється при народженні дитини, але одягнути їх всі НЕМОЖЛИВО!! Дітки швидко зростають, а сукенки так і лишаються одинокими у шухлядах та шафах.

pic

5. Манеж

Річ безумовно корисна, проте якщо для неї вистачає місця у квартирі. Та і власне бажання батьків і потреба у ньому.pic

Краще за сюрприз - може бути гарна поінформованість! Спитайте наперед, нехай це не буде несподіванкою - проте ваш подарунок буде потрібним, затребуваним та корисним. Вдалого вибору!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: