Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Ще більше підпорядкувати собі керівників областей спробувала Юлія Тимошенко

Ще більше підпорядкувати собі керівників областей спробувала Юлія Тимошенко

Ще більше підпорядкувати собі керівників областей спробувала Юлія Тимошенко. Напередодні парламент 350 голосами надав право Кабінету міністрів призначати виконувачів обов'язків голів адміністрацій у разі, якщо кандидатури від уряду Президентові не сподобаються. Якщо Закон вступить у дію, глава держави втратить можливість впливати на кадрову політику на місцях.

На рішення народних депутатів у Рівненській адміністрації офіційно не реагують. Прес-секретар голови РОДА Тарас Максименко телефоном повідомив - Президент закону не підписав - отже нічого коментувати. Та й навряд чи Віктор Ющенко такий документ завізує - адже це позбавить його частини повноважень. Колишній очільник Рівненщини Василь Червоній вважає: таке рішення парламенту лише загострить боротьбу між двома гілками влади і нічого доброго країні не принесе.

Адміністративна реформа - саме вона наведе лад у повноваженнях різних гілок влади - вважає іще один екс-керівник Рівненщини Микола Сорока.

Голів адміністрацій усіх рівнів мають обирати громади, а не президенти чи міністри - переконаний Сорока. Тільки тоді, каже - вони справді будуть підзвітні виборцям. Але насамперед - твердить - слід визначитися, в якій державі живемо: президентсько-парламентській чи парламентсько-президентській.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: