69052 На одній з вулиць Рівного невідомі викидають будівельне сміття [ФОТО]. Комунальний патруль. Архів. Програми - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
На одній з вулиць Рівного невідомі викидають будівельне сміття [ФОТО]

На одній з вулиць Рівного невідомі викидають будівельне сміття [ФОТО]

Ще 24 червня невідомі особи викинули на вулицю Петра Могили півкузова будівельного сміття. Така картина спостерігається тут вже не вперше. І це при тому, що за кілька сот метрів від цього місця (по вул. П.Могили, 28 та на початку вулиці Валі Колика) розміщені спеціальні великогабаритні контейнери кузовного типу, повідомляє ((http://www.city-adm.rv.ua/RivnePortal/ukr/Units/viewcontent.aspx?upr=15&fdid=15405)(city-adm.rv.ua)).

За тиждень потому сміттєзвалище було ліквідоване. Його забрали спеціальним транспортом.

Проте вже 20 липня невідомі рівняни знову вчинили так само – безсовісно викинули прямо на тротуар кілька тон будівельного сміття – шматки цегли, бетону та грунт.

У зв'язку з цим міська влада вкотре попереджає, що за створення стихійного сміттєзвалища передбачено покарання у вигляді штрафу розміром до 1600 гривень. Зауважимо, що будівельне сміття також заборонено викидати поруч зі звичайними євроконтейнерами, адже фірма "Санком-Рівне" чи "КАТП-1728" не прибиратиме його, це робитимуть комунальні служби відповідно до рішення спеціальної адмінкомісії.

pic

pic

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: