Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Скандал навколо 5-го каналу і ТВІ докотилося й до Рівного

Скандал навколо 5-го каналу і ТВІ докотилося й до Рівного

Нагадаємо, ще 27 січня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення виділила цим двом загальноукраїнським каналам додаткові частоти. Але окружний адмінсуд Києва за позовом групи телеканалів Інтер визнав конкурс таким, що відбувся з порушеннями.

Колективи 5-го і ТВІ вважають це наступом на свободу слова. Стурбованість ситуацією вже висловила міжнародна правозахисна організація "Репортери без кордонів".

Що буде з 5 каналом. Це питання ще з початку тижня активно обговорюють чи не усі центральні ЗМІ. Кожен трактує його по-своєму. Представник Нацради з питань теле- і радіомовлення в Рівненській області Дмитро Тарасюк переконує у 5 каналу та ТВІ забирають лише додаткові частоти, які не впливають на загальноукраїнське мовлення телеканалів. У січні 5 канал та ТВІ отримали додаткові частоти, але суд вирішив, що незаконно. Нині телеканали планують оскаржити рішення суду. А такими подіями стурбовані і рівняни. Якщо нічого не зміниться, то долю тих таки вільних частот вирішуватиме знову Нацрада, але лише в повному складі, бо саме через відсутність кворуму і скасували попередні результати.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: