68573 Стильний літній образ від Тейлор Свіфт. Краса. Здорово жити - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Стильний літній образ від Тейлор Свіфт

Стильний літній образ від Тейлор Свіфт

За щорічним рейтингом журналу Forbes, Тейлор Свіфт очолила сотню найбільш високооплачуваних знаменитостей. Сьогодні ми поділимося секретами її стилю - одними із численних таємниць її успіху.

Стиль Тейлор Свіфт - це поєднання романтики та smart casual. ЇЇ вбрання завжди вражало своєю простотою та ніжністю. Фанати виконавиці наполегливо намагаються наслідувати її look,а модні експерти постійно шукають причину аби прискіпатися.

Шорти - один із головних компонентів стильного образу Тейлор. Їх дуже часто можна помітити на співачці в поєднанні з сорочками різного крою, блузками, футболками, майками тощо.

pic

Спідниці - незамінна деталь жіночого гардеробу, яка надає природності та м’якості вашому образу. Цим і користується Тейлор. Вона надає перевагу спідничкам-плісе, А-силуету та спідницям-кльош.

pic

Сукні у літньому гардеробі акторки легкі, вільні, романтичні. Вони підкреслюють фігуру та надають її образу невимушеності.

pic

Шляпки-казанки. Саме ними полюбляє доповнювати Тейлор Свіфт і шорти, і спідниці, і сукні, кожен свій образ.

pic

Будьте стильні!

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: