68537 На Рівненщині стартував Міжнародний фестиваль "Котилася торба...". Культура. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
На Рівненщині стартував Міжнародний фестиваль

На Рівненщині стартував Міжнародний фестиваль "Котилася торба..."

Сьогодні, 24 серпня у м. Дубно стартує VІI Міжнародний фестиваль дитячого фольклору «Котилася торба...». Триватиме він п`ять днів, протягом яких гості свята зможуть побачити виступи 400 дітей з п`яти країн світу.

На фестиваль приїдуть учасники із Польщі, Болгарії, Румунії та Естонії. Також фольклорні композиції представлять рівненські, житомирські, чернівецькі, закарпатські, миколаївські та одеські творчі колективи.

Крім того, на гостей дійства чекає виставка робіт майстрів образотворчого та декоративного мистецтва, дитячі ігри та забави, турнір з міні-футболу.

Організаторами фестивалю виступають Міністерство культури України, Рівненська ОДА, Рівненський обласний центр народної творчості, Дубенська РДА та райрада, Дубенська міськрада. Захід проходитиме під егідою Міжнародної ради організацій фольклорних фестивалів і народних мистецтв CIOFF.

Дитячий фестиваль відбудеться з 24 по 28 серпня.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: