68223 Нюдовий манікюр від Анджеліни Джолі. Краса. Здорово жити - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Нюдовий манікюр від Анджеліни Джолі

Нюдовий манікюр від Анджеліни Джолі

Кажуть, що коли хлопець вперше зустрічає дівчину, він дивиться спочатку на її обличчя, а потім на НІГТІ! Пропонуємо вам варіант манікюру, який полюбляє Анджеліна Джолі. Повірте, він вас приємно здивує!

Нюдовий манікюр - це малопомітний, ніжний, майже прозорий або зовсім прозорий нейл. Його краса - у простоті. Акцент роблять на доглянуті руки та нігті, на природну жіночність.

pic

Вчені довели, що найбільше увагу до себе привертає червоний лак на нігтиках. Проте, інколи через яскравий одяг,прикраси, взуття, такий манікюр буде надлишковим. І саме в таких випадках треба надати перевагу нюдовому нейлу.

pic

А ще, нюд-манікюр - це дуже просто і швидко. Адже покрити охайні нігтики прозорим, або напівпрозорим лаком, не забере багато часу.

Ви скажете, що це занадто просто? Але чомусь, і вітчизняні, і зарубіжні зірки, надають йому перевагу.Акторка Анджеліна Джолі захопилась таким манікюром ще з початку кар’єри і не зраджує йому й досі.Дуже рідко її можна побачити з манікюром яскравих кольорів.

pic

Будьте стильні та задоволені собою!

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: