Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Фольклорно- етнографічне свято

Фольклорно- етнографічне свято "Музейні гостини"

Учасники зібралися у 18-й раз аби потішити рівнян та гостей міста народними промислами та фольклором. Серед лицарів, вишиванок, музики та танцю гарного настрою шукали і наші журналісти.

Живопис, вишивку, вироби з дерева, соломи та шкіри, а ще кераміку привезли до Рівненського краєзнавчого музею. Зі своїми роботами майстри завітали на «Музейні гостини», щоб себе показати й на інших подивитися. Від розмаїття краму у рівнян очі розбігалися. Жінки охкали біля батіку. Щоб обійти усіх майстрів й затриматися біля кожної ятки хоч на хвилинку, потрібно щонайменше три з половиною години. Бо запросили цьогоріч на свято понад дві сотні народних умільців. Організатори приємно здивовані: зібралося стільки люду, що «Музейні гостини» у Рівному нагадують знаменитий ярмарок у Великих Сорочинцях.

А от полотна на музейному подвір’ї досі не ткали. З успадкованим від матері верстатом ткаля приїхала зі Степаня. Справу знає добре, за ткацьким верстатом уже 60 років. А розважали рівнян та майстрів звичайно ж українськими народними піснями. Дітлахи тішилися лицарями. І без сувеніра не залишився ніхто.

Виробами декоративно-ужиткового мистецтва „Музейні гостини” у Рівному цього року розцвіли вже у вісімнадцяте.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: