Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Спецтеми: Чесні обіцянки
Рівненський бурштин завоював Європу

Рівненський бурштин завоював Європу

Як живеться там, за шенгенською завісою, на власні очі побачили Василь Берташ і Володимир Хомко. Напередодні вони повернулися із польського Любліна, де взяли участь у Третьому економічному Форумі Польща-Україна. З поміж іншого розповідають, доки рідна область про євроінтеграцію тільки мріє, рівненський бурштин Європу вже завоював.

З Польщі рівненська делегація повернулася не лише з позитивними враженнями, а й з реальними результатами. На третьому економічному форумі "Польща - Україна" обласні чиновники домовилися про можливість реалізації на Рівненщині кількох проектів за підтримки Євросоюзу.

А от міський голова Рівного Володимир Хомко загорівся бажанням зробити з обласного центру українську столицю бурштину. Чиновника вразило місто Гданськ, де "сонячний камінь" став неабиякою приманкою для туристів. Тож уже наступної весни форум міст бурштиновго шляху міська влада планує провести у Рівному.

Погоджується з Володимиром Хомком і очільник Рівненщини. Тим паче до Євро 2012-го року актуальними будуть сувеніри з поліського бурштину. Василь Берташ вже підготував лист до прем'єр-міністра Миколи Азарова, з проханням підприємство Украбурштин передати в управління обласній владі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: