65361 Науковці розповіли, які тварини допоможуть побороти астму. Поради аллерголога. Здоров'я. Родинний портал «Рівне 1» . Проекти - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Науковці розповіли, які тварини допоможуть побороти астму

Науковці розповіли, які тварини допоможуть побороти астму

Науковці переконують, що домашні улюбленці не лише позитивно впливають на психологічний розвиток дитини. але й здатні захистити ваших дітей від небезпечних захворювань, наприклад, астми.

Спеціалісти переконують, що мікроби, які є у квартирі, де є собаки здатні захистити дітей від інфекцій, які викликаються респіраторним вірусом. Тяжка форма такої інфекції може призвести до виникнення астми.

Для того, щоб перевірити цю теорію науковці насипали пил з квартир, де є собаки до їжі гризунів. У результаті споживання такої їжі миші стали більш стійкими до інфекцій, які передаються повітряним шляхом.

Респіраторний сінцітіальний вірус є найбільш поширеною причиною виникнення захворювань нижніх дихальних шляхів у новонароджених дітей. Вакцини від цього вірусу немає, а лікування передбачає використання кисневої маски.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: