Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
День народження джинсів

День народження джинсів

Майже 140 років тому Леві Страус та Джейкоб Девіс отримали патент на виготовлення джинсів. Відтоді сині робочі штани із заклепками на кишенях заполонити увесь світ. Від золотошукачів до гламурних модниць своє захоплення джинсами виказують і рівняни.

А щоб кишені під вагою самородків не відривалися цього дня 137 років тому їх почали укріплювати заклепками. Перші були такі ж, як і на кінській збруї. Більше ніж за півтора століття робочий одяг пройшов еволюцію аж до джинсів-брюк. Нині пара джинсів є чи не у кожному гардеробі. Попит на них найбільший. Останнє віяння джинсової моди — мармурова варка. А ще — джинси галіфе. Полюбилися дівчатам джинси із вишивкою, — розповідають про смаки продавці. Самі ж покупці обирають джинси....

Навіть, чиновники, готові замінити класичні брюки на джинси. Утім, застерігають та радять не носити цей одяг лікарі. Джинси можуть позбавити здоров'я жінок та чоловіків. Гарною заміною джинсів можуть стати українські традиційні штани з полотна. На здоров'я вони впливають добре, носяться довго, як і джинси є універсальними: на зиму та літо.

Батьками цілої джинсової епохи стали звичайний продавець та закрійник. Такому успіху може позаздрити кожен кутюр'є. Адже на удосконаленні штанів індустрія не зупинилася. Модними стали шорти, спідниці, сарафани, куртки й сорочки саме із джинса.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: