Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Нагородили найкращих юних журналістів Рівненщини і Волині

Нагородили найкращих юних журналістів Рівненщини і Волині

Долею рідного краю перейнялися учасники конкурсу учнівських робіт “Я — журналіст!”. Більшість старшокласників писали твори на тему "Що б я змінив на краще у своєму населеному пункті?". Усі пропозиції передали до рук чиновників. Організатором конкурсу уже друге став Видавничий дім “ОГО” за підтримки обласного управління освіти і Острозької академії.

Вже другий конкурс учнівських робіт "Я журналіст" цьогоріч став міжобласним, а радше сусідським. На суд журі свої роботи представили 113 старшокласників з Рівненщини і Волині. Призерами стали тільки шестеро.

Чотири третіх і два других місця конкурсанти з обох областей розділили порівну. А єдине перше дісталося рівнянці - разом із посвідченням позаштатного кореспондента Видавничого дому "ОГО". Рацпропозиції усіх учасників конкурсу організатори відібрали у течки. Тепер їх обіцяють уважно вивчити міські та обласні чиновники, яких одна із призерок у своєму творі охрестила марсіанами.

Моральне задоволення від такої уваги - не єдина винагорода для призерів конкурсу. Від спонсорів та організаторів вони отримали літературу із журналістики, технічне приладдя та знижки на навчання у Школі універсального журналіста. А ті, хто цього року ще не прощається зі школою, мають нагоду заявити "Я журналіст" вже наступної весни.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: