64021 На вулиці Рівного виходять копи [ВІДЕО]. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
На вулиці Рівного виходять копи [ВІДЕО]

На вулиці Рівного виходять копи [ВІДЕО]

Після перерви у 72 роки на вулицях Рівного знову з'являються поліцейські. Сьогодні вони складали присягу на головній площі міста. Дійство зібрало кілька сотень рівнян - глядачів. Арсен Аваков - міністр внутрішніх справ, вочевидь, з міркувань власної безпеки до рівного не приїхав. Зате приїхала очільниця нацполіції Хатія Деканоїдзе та головний патрульний України - Євген Жуков. Як це було - сюжет Дмитра Леонтіюка.

Нові патрульні відсьогодні з’явилися і у Рівному. На головній площі міста присягу склали 193 рівненські копи. Вони пройшли достатньо жорсткий відбір та вишкіл. Конкурс в патрульну поліцію був 26 чоловік на одну вакансію.

Середній вік рівненських копів – 25 років. Поміж нових поліцейських 22 чоловіків, у яких за плечима досвід захисту країни в АТО. Таких, як Андрій Ліснічук.

Рівненські копи – чи не перший підрозділ нової поліції в Україні, який одягнули не в американську форму 5.11, а в однострої вітчизняного виробництва. Очільниця Нацполіції Хатія Деканоїдзе, яка приїхала на присягу до патрульних, пояснила – на однострої закордонного виробництва в державі грошей – катма.

Вже зараз на вулиці Рівного виїхали два десятки екіпажів нової патрульної поліції.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: