Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Подвиг ветеранів не залишає байдужими нове покоління рівнян

Подвиг ветеранів не залишає байдужими нове покоління рівнян

Кілька молодих хлопців об’єдналися, щоб напередодні річниці Великої Перемоги допомогти тим, хто відвоював для них мирне життя. Своїм прикладом вони прагнуть надихнути усіх небайдужих.

Ілля Махінько родом із Київщини, у 44-ому звільняв від нацистів Рівне. Рядовим піхотинцем дійшов до Європи. Війна для Іллі Давидовича закінчилася за 4 дні до Перемоги, 5-го травня 1945-го його тяжко поранило у Карлових Варах. Нині ветеран живе у Рівному, має дітей та онуків і мріє, щоб їм жилося у мирі і достатку. Собі ж бажає хіба що здоров'я.

Тільки здоров’я найбільше бракує Катерині Пахомовій. Вже у 44-ому в рідній Білорусі їй довелося служити льотчиком-розвідником. Навчитися літати змусила війна. Катерина Іванівна бездоганно орієнтувалася на місцевості, де народилася і виросла. Сьогодні Батьківщину згадує зі слізьми.

Здоров’я і підтримки – це те, чого найбільше потребують ветерани, про гроші згадують вкрай рідко – ділиться рівнянин Олександр Остріков. Він та ще кілька друзів взялися допомогти цим немолодим і нерідко самотнім людям, яким завдячують своїм життям. Грішми, продуктами, зрештою, просто добрим словом. Каже, ідея виникла зовсім випадково – на застіллі традиційно лаяли владу, а тоді вирішили зробити щось самотужки.

У списку хлопців – три з половиною десятки ветеранів, які мешкають у Рівному. У кількох 9-го травня ще й День народження. Тож друзі сподіваються влаштувати їм справжнє свято.

Щоб долучитися до гарної ініціативи і зробити свій внесок на підтримку ветеранів телефонуйте: (063) 62 00 929 та 43 40 30

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: