Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Не хвилюватися за міський відпочинок для своїх дітей відтепер можуть рівненські батьки

Не хвилюватися за міський відпочинок для своїх дітей відтепер можуть рівненські батьки

В мікрорайоні Ювілейний у парку відкрився центр дитячих розваг. Різноманітні атракціони, гірки та гойдалки - примушують затамовувати подих найменших відвідувачів, та розщедритися їх батькам. Втім, є у парку і безкоштовні розваги. Це - подарунок дітям та місту.

Новий парк розваг з'явився у Рівному. У мікрорайоні "Ювілейний" місцевий підприємець встановив платні атракціони та безкоштовні гірки й гойдалки. Але благоустрій на цьому не закінчиться. Ініціативу бізнесмена підтримає депутат. Серед малечі — ажіотаж. Діти вишиковуються у довжелезні черги, щоб покататися на каруселях, міні-мотоциклах та автомобілях. Разом з дітьми новому парку атракціонів радіють і їх батьки.

А от рівненська влада подбати про дозвілля підростаючого покоління не надто в силі — міський бюджет досі не сформований. Головний комунальник міста відхрещується від прогнозів, чи будуть цьогоріч кошти у фінансовому кошику на дитячі майданчики. Торік у Рівному встановили майже півсотні дитячих та спортивних майданчиків. Нині на міську скарбницю надії мало. Тому міське керівництво сподівається і на допомогу меценатів.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: