62763 Академія наук допоможе Рівненщині - економія енергоресурсів основна мета співпраці. Рівненщина. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Академія наук допоможе Рівненщині - економія енергоресурсів основна мета співпраці

Академія наук допоможе Рівненщині - економія енергоресурсів основна мета співпраці

Рівненська облдержадміністрація співпрацюватиме із фахівцями Інституту технічної теплофізики НАНУ у сфері теплоенергетики. Співробітництво передбачатиме використання інновацій науковців на підприємствах та в бюджетних закладах з метою заощадження енергоресурсів.

Таку ініціативу підтримали учасники ІV Міжнародної конференції «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES’16)», що відбулася на Здолбунівщині. Також під час заходу презентували сучасні наукові розробки, які можуть бути впроваджені у місцевих закладах та підприємствах. А це – теплові каталізатори, економні газові котли, а також нові технології у сфері енергозбереження.

Як повідомили в обласній адмінітсрації, співпраця з науковцями дозволить підприємствам теплоенергетики економити ще більше ресурсів, а також максимально використовувати місцеве паливо. У результаті Рівненщина стане ще більш енергонезалежною.

У рамках конференції учасники відвідали об’єкти соціальної інфраструктури, підприємства теплового господарства та виробничої сфери Здолбунівського району, зокрема, центральну райлікарню та школу № 3, а також ПАТ «Волинь-Цемент». Там вони ознайомилися із впровадженими енергоощадними проектами.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА

pic

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: