Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Скільки коштує собаче питання

Скільки коштує собаче питання

І поки міського бюджету Рівного немає, про одну статтю видатків чиновники вже задумалися. В обласному центрі налічується близько трьох тисяч безпритульних собак, щороку від їхніх укусів страждає близько тисячі рівнян. І це тільки офіційна статистика. Соціологи підрахували: 62% мешканців обласного центру у безхатніх псах бачать проблему. Як її вирішувати міські чиновники розпитають у самих рівнян. Громадські активісти своє слово вже сказали.

Наразі місто вирішує проблему приблудних собак дідівськіми методами, щоправда рушниці гицелі змінили на духові трубки з отрутою, і відстрілюють не всіх підряд приблудних собак, а лишень тих, на яких жаліються рівняни.

Місцеві ж захисники тварин хочуть, щоб з дворовими псами гуманніше. Навіть розробили спеціальний проект вирішення проблеми бродячих тварин. Але вартуватиме рівнянам така гуманність щонайменше 300 тисяч гривень. Тоді як на усипляння бродячих тварин місто витратило минуло річ чи не удвічі меншу суму.

Притулок для тварин у Рівному працює вже кілька років поспіль. Щоправда тримається лише на ентузіазмі кількох пенсіонерок. Вони ледве дають раду сотні кудлатих друзів. Хоча умови їх утримання залишають бажати кращого.

Цьогоріч Рівненська влада планує збудувати комунальний притулок для бродячих собак. Утім, за словами міського голови, фінансування закладу біде мінімальним. А от що робити з тваринами після їх відлову — влада також хоче запитати у рівнян.

Вже найближчим часом спільно із зацікавленими громадськими організаціями міська влада планує провести масштабне дослідження позиції рівнян щодо долі приблудних тварин у місті. Як скаже більшість, так керівництво Рівного обіцяє і вчинити.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: