Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На рівнян очікують чергові відключення

На рівнян очікують чергові відключення

Майже 40 квартир у різних частинах міста вже за кілька днів опиняться у каналізаційній блокаді. Керівники Рівнеоблводоканалу попереджують: відключенню від мережі водовідведення можна запобігти тільки вчасно погасивши борг чи домовившись про реструктуризацію. В іншому разі доведеться сплачувати ще й за повторне підключення до каналізації. Тож Рівнеоблводоканал вкотре закликає мешканців Рівного подбати про вчасний розрахунок за отримані послуги.

Валентина Корнійчук протягом восьми років кожного робочого дня приїздить із Квасилова на роботу. Вона касир водоканалу. О 8 годині ранку розпочинається її трудовий день. Щодня - десятки людей, які сплачують за послуги, чи прагнуть домовитися про реструктуризацію боргу.

Начальник абонентської служби водоканалу Марія Грушко стверджує, що серед працівників підприємства боржників немає. Усі вони чудово розуміють відповідальність за своєчасну проплату послуг. Більше того, високий рівень проплат, серед населення - є наслідком клопіткої роботи усіх його працівників.

У водоканалі впевнені, велику роль у збільшенні проплат від населення відіграють відключення боржників від каналізації. Вже декілька років підприємство практикує такі суворі методи боротьби із злісними неплатниками. Нині відключено більше 360 квартир, власники яких винні комунальниками майже 900 тисяч гривень. Частина з них вже реструктуризували власний борг, заплатила за підключення та отримала вихід у каналізаційні мережі.

Сьогодні працівники водоканалу завершують відключати боржників у Квасилові, і вже незабаром знову підуть рівненськими квартирами. На черзі 35 помешкань на Струтинській, Київській та Грушевського. Усім цим неплатниками у водоканалі все таки не радять чекати на небажану зустріч із майстрами з відключення, а прийти і заплатити за отримані послуги.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: