Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Промисловість області починає виходити з кризи

Промисловість області починає виходити з кризи

Принаймні, якщо вірити цифрам Головного управління статистики. Особливо хороші показники мають підприємства добувної, легкої, хімічної та нафтохімічної промисловості. Так у добувній промисловості за перший квартал цього року виробництво зросло на 10 з половиною відсотків.

У легкій промисловості - майже на 40 %. Причому зросло текстильне виробництво на 5 % та на половину більше стали шити одягу. На підприємствах з обробки деревини, крім виготовлення меблів, у січні-березні 2010 року темп випуску продукції становив понад 130 %.

Також майже на третину більше стали випускати паперу та картону. В хімічній та нафтохімічній промисловості за підсумками першого кварталу індекс виробництва склав понад 130 %. У металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів індекс промислової продукції досяг 103 з половиною %.

Однак у деяких галузях ситуація не така оптимістична. Харчові підприємства зменшили виробництво на 11 %. Також на третину скоротилися обсяги випуску ємностей зі скла для напоїв і харчових продуктів. На чверть менше виробили за перший квартал конструкцій з цементу, бетону та штучного каменю. Спад фіксують і в машинобудуванні - майже 3 %.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: