Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Мешканці Фабричної 24 у Рівному, нарікають на стан їхнього будинку [ВІДЕО]

Мешканці Фабричної 24 у Рівному, нарікають на стан їхнього будинку [ВІДЕО]

Пані Світлана проживає у будинку на вулиці Фабрична, 24 вже більше 20-ти років. Ця багатоповерхівка - справжня знахідка для комунальників, - ділиться жінка. Дах протікає, шпаклівка зі стелі відвалюється, а грибок та пліснява буквально заполонили 9-ий поверх будинку. Через це, в квартирах мешканців відклеюються шпалери, тріскаються стіни, а в дощ помешкання заливає водою.

Проте, це не єдина проблема у цій багатоповерхівці. Ліфт тут не працює вже майже чверть століття, - скаржаться люди. Запевняють, - за цей час безхатченки розікрали ліфтову шахту: забрали навіть кнопки виклику ліфта. Люди зверталися за допомогою в різні комунальні інстанції, але там в один голос порадили самим збирати кошти на ремонт. Таких грошей в мешканців немає, тому доводиться пакунки та дитячі коляски носити сходами.

Люди незадоволені таким станом будинку та не розуміють за що платять гроші.

В свою чергу, управляючий ОСББ - Андрій Прищепа, стверджує - як оплачено, так і обслужено. Мовляв, якщо мешканці 9-ого поверху погасять заборгованість за квартирну плату - роботи розпочнуться. Ліфт також не залишили поза увагою і вже подана заявка на участь в муніципальній програмі з приводу його ремонту. Проте деякі мешканці будинку категорично відмовляються платити кошти за квартплату. Пояснюють просто - кошти, які вони могли б сплачувати за квартплату - витрачають на ремонт після затоплень. Коли проблеми цього будинку владнають - наразі невідомо. А поки людям доведеться вичерпувати воду зі свого помешкання та сподіватися на краще.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: