62255 Суд по справі скандального лікаря Думановського знову перенесли. Рівне. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Суд по справі скандального лікаря Думановського знову перенесли

Суд по справі скандального лікаря Думановського знову перенесли

Суд прийняв рішення перенести засідання, аби позивач зміг ознайомитися із документами, які лише в оригіналі надали для судової справи представники Рівненської обласної дитячої лікарні.

Сьогодні, 15 березня, у Рівному відбувся судовий розгляд по справі поновлення на роботі Костянтина Думановського. Нагадаємо, скандального екс-лікаря звинувачують у смерті 6-річного Миколки Антонюка.

На судове засідання сам лікар не з'явився. Замість нього був присутній його батько Георгій Думановський з адвокатом. Також у залі знаходилися родичі померлого Миколки, громадськість та представники ЗМІ.

Адвокат Костянтина Думановського Людмила Конончук заявила: їхня сторона вимагає долучити до справи додаткові документи, а також зазначила, що присутність представників ЗМІ та світло камер чинить психологічний тиск на процес розгляду справи.pic

В свою чергу адвокат відповідача Сергій Удовиченко відреагував на таке звернення і попросив позивача не тиснути на суддю.pic

Після перерви суддя оголосила рішення підтримати позов позивача та надати 7 днів для ознайомлення документів.pic

Відтак, судове засідання перенесли на 23 березня.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: