Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Володимиреччині світлішає!

На Володимиреччині світлішає!

Відтепер мешканці села Рафалівка Володимирецького району навіть зможуть користуватися благами цивілізації. Енергетики вирішили замінити тут більше двадцяти кілометрів електроліній. Віднині сучасна техніка працюватиме тут без перепадів напруги. Чи тішились з цього мешканці села бачила Ольга Міхньов.

У Рафалівку пригнали техніку, навезли дроту - тут працюють енергетики. Міняють електролінії, які служили із 60-тих років минулого століття. А тому вже давно не відповідали потребам людей - кажуть у селищі.

Стояла не лише техніка, а й культурний розвиток дітей. У будинку творчості репетиції з танців навіть під мобільний проводили, бо музичний центр працювати відмовлявся. Зараз частину села підключили до нових ліній і все, як то кажуть заграло.

Чисельні звернення людей дали свій результат. Десята частина коштів, виділена за цьогорічною інвестиційною програмою на модернізацію електромереж та заміну старого обладнання в області, пішла саме на Рафалівку.

Енергетики обіцяють - вже у серпні від старих мереж та підстанцій у селищі не буде й сліду. Планують поліпшити тут ще й якість обслуговування споживачів. Районна влада планами енергетиків задоволена. Втім, зауважує - на Володимиреччині є ще кілька темних сіл.

На заміну електромереж у цих селах доведеться трішки почекати. Адже у планах енергетиків - поступово оновити лінії у проблемних точках усіх районів Рівненщини. Рафалівка і Більська Воля до цього списку на радість їхнім мешканцям, вже не входить.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: