Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Пильнуйте! На ринках Рівненщини неякісні іграшки

Пильнуйте! На ринках Рівненщини неякісні іграшки

З 20 торгових точок, повірених управлінням захисту прав споживачів, порушення виявили практично у всіх. Фахівці твердять більше 80% від усіх плюшевих і пластмасових дитячих забавок завезено з-за кордону. Половина з них – нелегали сумнівної якості.

Кольорові, усміхнені, м'які та пухнасті. Без них не обходиться жодне дитинство. Та саме вони можуть стати причиною багатьох хвороб. Левова частка іграшок на ринках Рівного поганої якості.

Більшість іграшок продають з порушеннями норм, такі дані перевірок управління захисту прав споживачів.

Порушників чиновники штрафують, а неякісний товар забирають. Таких іграшок лише офіційно в області понад третина. Однак фахівці застерігають – їх значно більше. Самі ж продавці від запитання про сертифікат розгублюються.

Міф про те, що «все китайське – погане» фахівці спростовують. Звісно, за винятком тих товарів, котрі потрапили на прилавки нелегально. Такі іграшки, як правило дешевші. Однак, таке заощадження може коштувати дитині здоров’я. Плюс різні алергічні реакції, що можуть спричинити захворювання шкіри та навіть бронхіальну астму.

Неписане дитяче правило обов’язково дослідити іграшку зсередини! А в середині — крім хімічної існує, ще й механічна небезпека. Тому, фахівці радять купуючи іграшки в першу чергу звернути увагу на якість, а не на низьку ціну чи зовнішній вигляд.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: