61584 Жителі Рівненщини сплатили понад 25 млн. гривень військового збору. Бізнес. Архів. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Жителі Рівненщини сплатили понад 25 млн. гривень військового збору

Жителі Рівненщини сплатили понад 25 млн. гривень військового збору

Для захисників України платники податків Рівненщини сплатили за січень-лютий поточного року на фінансування Збройних сил України від рівненських платників надійшло 25,4 мільйона гривень військового збору. Це на 5,4 мільйони гривень або на 27 відсотків більше від минулорічних показників. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Зокрема, керівник фіскальної служби регіону наголосив на постійному зростанні бюджетних надходжень військового збору. Якщо за аналогічний період минулого року до бюджету надійшло 20 мільйонів гривень, то у цьому році відрахування на потреби Збройних сил України зросли до понад 25 мільйони гривень. Сьогодні важлива кожна гривня, яка находить у вигляді 1,5-відсоткового військового збору від доходів громадян, перш за все, з огляду підтримки миру та стабільності в нашій державі. Українська армія має виконувати поставлені перед нею стратегічні завдання, підвищувати свою оборонну здатність. Ми вдячні рівненським платникам за сумлінну сплату податків до бюджетів усіх рівнів.

ГУ ДФС в Рівненській області нагадує, що військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв'язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов'язаний забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Кодексу.

Про це повідомила прес-служба ГУ ДФС у Рівненській області.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: