61554 З початку року у пожежах загинуло 10 людей. Патруль - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
З початку року у пожежах загинуло 10 людей

З початку року у пожежах загинуло 10 людей

Протягом двох місяців 2016 року на території Рівненської області сталося 172 пожежі, під час яких у вогні загинуло 10 громадян. Найбільш жахливо те, що внаслідок пожеж гинуть діти.

Так, 24 лютого, в селі Млинок Зарічненського району під час пожежі в приватному житловому будинку загинуло відразу троє діток (2011, 2013 та 2015 р.н).

Як з’ясували фахівці Держслужби з НС, на момент виникнення загоряння малюки перебували в будинку без догляду батьків – голова родини ще зранку поїхав на роботу у сусіднє село, а його дружина саме в цей час працювала в погребі поруч з будинком. Коли люди помітили пожежу, нажаль було вже занадто пізно. Полум’я дуже швидко охопило дерев’яний будинок і шансів врятувати дітей не було.

Головне управління ДСНС у Рівненській області наголошує – ніколи не залишайте малолітніх дітей без нагляду! Запам’ятайте, що біда трапляється саме тоді, коли діти залишаються напризволяще, адже в побуті небезпека чатує на кожному кроці – коли топить пічка, працюють газові чи електропобутові прилади, є вільний доступ до сірників та запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин тощо.

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль! Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих! Про це повідомили у головному управлінні ДСНС у Рівненській області.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: