61287 На Рівненщині бурштинокопачі пікетували відділ поліції. Рівненщина. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
На Рівненщині бурштинокопачі пікетували відділ поліції

На Рівненщині бурштинокопачі пікетували відділ поліції

Вчора, 23 лютого, у Сарнах у другій половині дня майже півсотні осіб із числа місцевого населення прийшли у відділ поліції, аби висловити обурення щодо незаконного видобутку бурштину.

Під час пікету Сарненського відділу поліції бурштинокопачами ніхто не постраждав.

Із протестувальниками спілкувався начальник Сарненського відділу поліції Ігор Харитонов. Переважна більшість питань стосувалася кримінальних проваджень, відкритих за фактами незаконного видобутку бурштину, вилучених речових доказів, мотопомп, автомобілів, зокрема і тих, які були знаряддям вчинення порушень упродовж 2013-2014 років. Крім того, пікетувальники написали заяву щодо неправомірних дій одного з працівників поліції. Заяву з цього приводу зареєстровано відповідно до чинного законодавства, проводитиметься перевірка за викладеною у ній інформацією. Серед пікетувальників були також присутні депутат обласної ради та журналіст одного з центральних телеканалів.

Поспілкувавшись з начальником відділу поліції, протестувальники залишили приміщення, маючи намір провести подібні акції у районних прокуратурі та адміністрації. Під час цих подій порушень громадського порядку не було.

Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП в Рівненській області

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: