Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненські еменесники дбають про безпеку дітей

Рівненські еменесники дбають про безпеку дітей

Вони разом із акторами театру ляльок влаштували для рівненської малечі таємничу та небезпечну подорож до чарівного лісу. Втім прагнули не залякати дітей а тільки навчити - як слід правильно поводитися у складних ситуаціях.

"Не ходіть малята, в Африку гуляти!" - Втім не страшний Бармалей і не такими словами зустрічали у рівненському театрі ляльок дітей, які прийшли на прем'єру вистави "пригоди у чарівному лісі". Це - чергова спільна робота управління з надзвичайних ситуацій та рівненських лялькарів. Які впевнені, саме ігровими небезпечними ситуаціями зможуть примусити наймолодших рівнян зрозуміти як поводитися у складних ситуаціях.

Подорож Соні та Андрійка до чарівного лісу - примушує затамувати подих усіх маленьких глядачів. Отруйні гриби, підступне вогнище, ламка крига та дикі звірі - усе це переживають разом і діти і їх батьки. Актори впевнені - ідея вистави чудова.

Не вдавалися у такі професійні нюанси ні діти ні їх батьки. Вони щиро переживали за героями вистави та вчилися як треба поводитися в лісі. А Найактивніші вже ділилися набутим життєвим досвідом.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: