60917 У Рівному озвучать результати дослідження ринку праці в області. Рівненщина. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
У Рівному озвучать результати дослідження ринку праці в області

У Рівному озвучать результати дослідження ринку праці в області

Завтра, 16 лютого, у Рівненській ОДА обговорять результати дослідження ринку праці, що проводилося у рамках проекту «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону».

Для цього за круглим столом зберуться представники центрів зайнятості Рівненщини та Волині, управлінь освіти та департаментів економічного розвитку ОДА.

Захід відбудеться в кабінеті 601. Початок о 10 годині.

Проект виконується управлінням освіти та науки Рівненської ОДА у партнерстві з управлінням освіти, науки та молоді Волинської ОДА та Волинським ресурсним центром в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Проект створить можливості краще врахувати потреби роботодавців при підготовці молодих фахівців, зміцнити матеріально-технічну базу ПТНЗ, а також навчати та мотивувати молодь для започаткування власної справи. Проект розпочався у вересні 2014 року і триватиме 30 місяців.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: