60873 Рівненська ОДА проведе кілька тендерів спільно з ініціативою "За чесний тендер". Рівненщина. Новини - Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Рівненська ОДА проведе кілька тендерів спільно з ініціативою

Рівненська ОДА проведе кілька тендерів спільно з ініціативою "За чесний тендер"

За дорученням голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Чугуннікова відбулася попередня нарада керівництва адміністрації з представниками громадської ініціативи «За чесний тендер».

Під час наради активісти ініціативи та представники облдержадміністрації домовилися, що після «бюджетної» сесії облради, яка відбудеться в березні, Рівненська ОДА проведе декілька пілотних тендерних процедур із залученням активістів ініціативи «За чесний тендер».

На початку 2016 року активісти громадської ініціативи «За чесний тендер» звернулися до Рівненської ОДА з пропозицією щодо співпраці в проведенні тендерів. Віталій Чугунніков радо відгукнувся на їхню пропозицію до співпраці та висловив готовність щодо залучення громадських активістів до контролю над проведенням тендерних процедур на Рівненщині.

«Я неодноразово заявляв, що усі публічні кошти мають витрачатися відкрито та ефективно. В минулому році ми запровадили систему дотендерних закупівель «PROZORRO», яка продемонструвала свою ефективність та дозволила нам зекономити до 15% бюджетних коштів. Тож сподіваюся, що і ця ініціатива буде ефективною», - прокоментував Віталій Чугунніков.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: