Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рівненський спідвейний клуб

Рівненський спідвейний клуб "Каскад" зустрівся вдома з латвійським "Локомотивом"

Міжнародні перегони присвятили 50-річчю спідвею у Рівному. Попри те, що господарі треку, для яких змагання стали першими цього сезону, поступилися зірковому складу Локомотива, спортивне свято вдалося на славу: обидва клуби продемонстрували яскраве видовище і справжній дух суперництва.

Рівненський "Каскад" зустрівся із латвійським "Локомотивом". Гості рівненського треку уже після трьох заїздів перемагали каскадівців з удвічі більшим рахунком. Втім, рівненські гонщики зазначають, що на відміну від сильної команди першої польської ліги, для Каскаду це перша гонка у сезоні. Втім рівненським спідвеїстам вдалося показати свій норов. У дев'ятому та десятому заїзді обидві команди фінішували з однаковим рахунком. А в одинадцятому Семен Власов з Іллею Бондаренком привезли п'ять очок. Тим часом каскадівця Олександра Бородая часто підводила техніка. Натомість латвійці змагання з каскадом сприйняли як тренування перед польською лігою. Гонщики Локомотиву відпрацьовували заїзди парами, а також перевіряли можливрсті своєї техніки. В останніх трьох заїздах гонщики обох команд фінішували на рівних. Але каскад від перемоги відділяло 18 очок. Хоч гонка закінчилася з рахунком 36-54 не на користь рівнян, каскадівці не засмучуються.

Гонка з локомотивом стала відкриттям рівненського спідвейного сезону. Завдання виграти українську лігу спідвею цьогоріч, враховуючи можливості клубу, каскадівці перед собою не ставлять. Втім, спробують показати своїм вболівальникам якнайкращу їзду.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: