Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Спецтеми: Чесні обіцянки
10 мільйонів гривень за два тижні

10 мільйонів гривень за два тижні

Саме стільки до 1 травня повинно віднайти комунальне підприємство "Теплотранссервіс" аби розрахуватися із постачальниками за спожитий газ . Комунальники стверджують - цей борг на совісті більше семи тисяч рівненських споживачів. Які ризикують залишитися не тільки без гарячої води влітку, але без принад каналізації вже сьогодні.

В туалет на двір. Рівненські вулиці можуть перетворитися на громадську вбиральню Працівники Рівнеоблводоканалу відключають каналізацію злісним неплатникам. Перед тим попереджають боржників особисто.

Борг рівнян за спожиті послуги перетнув позначку у 32 мільйони гривень. Спробували змусити людей платити по-доброму: дзвінками та попередженнями, утім не допомогло. Тепер просто перекривають водовідвід.

Процедура відключення проста і займає лише 20 хвилин. Майстри піднімаються на горище, у каналізаційному стояку за допомогою спеціальної апаратури знаходять потрібну квартиру.

Керівництво рівнеоблводоканалу переконане це єдиний спосіб змусити людей розрахуватися з боргами. Лише після цього боржники погоджуються платити.

Щоправда, навіть сумлінні платники проти відключення каналізації. Мовляв, комунальні платежі забирають чи не всю зарплатню рівнян.

Без води людина живе не більше 5 діб перевірено науковцями. Скільки часу зможе прожити без каналізації невідомо, тому комунальники не радять влаштовувати такі експерименти рівнянам.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: