Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]

"Безвідкатна" схема

Міністерство промислової політики зобов’язало всі підконтрольні підприємства перейти на обслуговування у державні банки. За повідомленням прес - служби Українського кредитно-банківського союзу, державні промислові підприємства вже до кінця місяця повинні перевести усі свої кошти до державних банків і заключити з ними договори обслуговування.

Наразі кредитно - банківський союз звернувся до Антимонопольного комітету з проханням розібратись у ситуації. У таких діях Мінпромполітики фінансисти побачили зловживання монопольним становищем.Міністерство промислової політики зобов’язало всі підконтрольні підприємства перейти на обслуговування у державні банки.

За повідомленням прес - служби Українського кредитно-банківського союзу, державні промислові підприємства вже до кінця місяця повинні перевести усі свої кошти до державних банків і заключити з ними договори обслуговування. Наразі кредитно - банківський союз звернувся до Антимонопольного комітету з проханням розібратись у ситуації. У таких діях Мінпромполітики фінансисти побачили зловживання монопольним становищем.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: