Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Недобудований у центрі Рівного торговий центр „Злата плаза” ледь не злетів у повітря

Недобудований у центрі Рівного торговий центр „Злата плаза” ледь не злетів у повітря

Це могло статись якби водій екскаватора, який рив тут траншею, за збігом обставин не був у минулому піротехніком. Під час роботи ківш разом із землею вигорнув на поверхню кілька підозрілих предметів. Чоловік зрозумів, що народився в сорочці адже перед ним лежали два артилерійські снаряди.

Прибувши за викликом, рятувальники підтвердили підозри колишнього колеги. В землі лежали 75-міліметрові артснаряди. Такими стріляли по танкам. Якби вони вибухнули, а це могло статись при найменшому ударі, центр міста перетворився б на руїни.

З допомогою металодетекторів піротехніки обстежили територію будівництва. І знайшли цілий арсенал. На вечір четверга вони відкопали 27 артснарядів. Їх обережно завантажили у спецавтомобіль, вивезли на полігон, де і підірвали.

В управлінні МНС не сумніваються: це не остання небезпечна знахідка, яку доведеться знешкоджувати. Адже попереду весняно-польові роботи і таких артефактів знайдуть ще чимало. Саме тому рятувальники закликають мешканців Рівненщини не зачіпати підозрілих предметів, знайдених у землі і відразу повідомляти підрозділи МНС.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: