Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Найдешевше вбивство у Рівному нині коштує 670 гривень

Найдешевше вбивство у Рівному нині коштує 670 гривень

Саме таку ціну платять жінки аби позбутись небажаної вагітності. Медики кажуть, основні причини такого дітовбивства це матеріальна скрута, молодий вік майбутніх мам та небажання мати дітей через наявність у сім'ї вже кількох чад.

Таких чудових миттєвостей материнства позбавляє себе чимало жінок. Так за минулий рік на Рівненщині офіційно було зроблено майже дві з половиною тисячі абортів. Втім реальні цифри у три рази вищі, кажуть медики. І додають, жінки - дітовбивці навіть не здогадуються в яких муках помирає їхнє ще ненароджене дитя.

Аби відмовити жінок від абортів активісти руху "Рятуй приречених насмерть" розмістили у всіх медичних закладах Рівного плакати із зображенням ненароджених дітей. Сподіваються, у такий спосіб зможуть вплинути на свідомість жінок.

Під дверима рівненських приватних гінекологічних клінік постійно черга. Лікарі кажуть, щороку до тисячі жінок роблять у них аборти. Коштує він 670 гривень. І додають, причини дітовбивства різні.

Як не прикро, кажуть медики, але заборонити аборти в Україні буде майже не можливо. Бо більшість жінок роблять їх свідомо, відмовити вдається лише 10%. Бореться з дітовбивством постійно й церква.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: