Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Мешканці  будинку на вулиці Дорошенка у Рівному, сумніваються, чи варто платити комунальникам

Мешканці будинку на вулиці Дорошенка у Рівному, сумніваються, чи варто платити комунальникам

Щоправда вони ображені на послуги власного ЖКП. Кам'яна стіна, що підпирає вулицю та з'єднана з їх будинком обвалилася перед Пасхою. і дивом не завалила місцеву пенсіонерку. А ремонту підпірної стіни мешканці будинку добивалися вже три роки.

Навіть сьогодні, коли пенсіонерка Тамара Сергіївна Березовська згадує, цей передсвятковий день, вона не може спокійно дивитися на цю стіну. Тоді, коли вийшла з підвалу будинку, пройшла декілька метрів та почула старшний гуркіт. Спочатку навіть не зрозуміла, яке диво її врятувало від неминучої смерті.

Мешканці шостого будинку на Дорошенка розповідають, що стіна, почала вигинатися ще три роки тому. Під дорогою прорвало каналізацію. Стало підмивати і сам будинок. У підвалі сформувалася яма. Стіни дали тріщини. Мешканці звернулися в ЖКП Центральне. Там пообіцяли допомогти, але традиційно за браком коштів нічого зробити не встигли. Не розраховуючи більше на комунальників мешканці самотужки залатали стіни та навіть зробили косметичний ремонт.

Та справитися самотужки із зруйнованою стіною мешканці будинку не можуть. Кажуть, стіну почало вигинати після того, як їх вулицею збільшили потік транспорту, через будівництво на театральній. Натомість в комунальному управлінні підозрюють, руйнація стіни - наслідки надто снігової зими. Спеціальна комісія вирішила загородити місце обриву та зробити тимчасові підпори. Щоб провести капітальний ремонт комунальники готують проект та шукатимуть гроші на його здійснення.

Тим часом жителі будинку сподіваються, що поки буде готовий проект, та віднайдуть кошти на ремонт стіни, у дворі їх будинку не станеться лиха. Адже каміння продовжує осиспатися і досі. незважаючи на підпори та обіцянки чиновників.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: