58736 Як потрібно зустрічати та святкувати Новий 2016 рік Мавпи. Новий рік та Різдвяні свята. Телеканал «Рівне 1»
Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 info@rivne1.tv
Як потрібно зустрічати та святкувати Новий 2016 рік Мавпи

Як потрібно зустрічати та святкувати Новий 2016 рік Мавпи

Східний календар диктує особливі вимоги, пов’язані з тим, як зустрічати та святкувати Новий рік 2016. Щоб догодити тварині, яке буде покровителем наступних дванадцяти місяців, потрібно правильно святкувати

Як відомо, наступний рік буде роком червоної та вогняної Мавпи, і це слід враховувати при підготовці до Нового року.

Прикрашаємо будинок до приходу року Мавпиpic

Недалеко від входу потрібно поставити фігурку господині року – Мавпи. При прикрашанні ялинки чи будинку, бажано використовувати яскраві іграшки, багато мішури і ліхтарики. Обов'язково об’єднайте все тематикою вогню. Якщо повісити на ялинку цукерки і позолочені горіхи, це, напевно, приверне увагу Мавпочки і вона віддячить Вам за частування.

Що поставити на стілpic

В першу чергу ніякої хімії, оскільки Мавпа такого не любить. Зустрічати Новий 2016 рік Мавпи, слід, з якомога більшою кількістю вегетаріанських страв, і звичайно, солодощами та фруктами. Прикрашати стіл теж бажано яскраво і святково, при цьому обов’язково на новорічному столі повинні бути запалені свічки.

Що надіти

Зрозуміло, що зустрічати прихід Нового року, треба в чомусь червоному, золотому або помаранчевому. Також вітаються тканини, що переливаються, і блискучі прикраси. Наряд з органзи або шовку, доповнений золотими прикрасами – те, що потрібно.pic

І, на останок, про розваги, святкувати Новий рік 2016 треба дуже весело і бажано в галасливій компанії. А якщо залишаєтеся вдома – розважайтеся по повній, оскільки похмурі особистості Мавпі навряд чи сподобаються.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: