Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Мешканці Рівненщини три дні були без електрики через крадіїв

Мешканці Рівненщини три дні були без електрики через крадіїв

Жителі села Городище у Рівненському районі повідомили журналістам "Рівне 1" про проблеми з електрикою.

- По вулиці Набережній вже 3 дні немає світла. В нас маленькі діти, не можемо включити котли. В хаті ні світла, ні тепла, - розповіли жителі Городища. Вони нарікають, що працівники Рівнеобленерго приїжджали, але нічого не зробили.

Як повідомили у прес-службі ПАТ "Рівнеобленерго", причина відсутності електрики - чергова крадіжка. Невідомі злили оливу з трансформаторної будки. Щоб світло з'явилось у будинках на Набережній, потрібно залити оливу у трансформатор, та й сам трансформатор потребує ремонту. Втім пообіцяли, що вже сьогодні електрика буде.

Крім цього, за словами Андрія Пермякова, прес-секретаря ПАТ "Рівнеобленерго", трансформатор знаходиться у такому місці, що мешканці повинні були б побачити, як невідомі крадуть оливу. Тому енергетики вкотре закликають мешканців області: при виявленні робіт по демонтажу обладнання або зливу масла на підстанції, зняття дротів ліній електропередач, несанкціонованих робіт поблизу ліній електропередач, фактів відкритих дверей підстанцій та проведення будь-яких робіт людьми, які не є працівниками енергокомпанії (це можна визначити по спецодягу та напису на машині) повідомляйте компанію та поліцію.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: