Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Здорове дозвілля - де його знайти?

Здорове дозвілля - де його знайти?

У Рівному цим питанням перейнялися чиновники, міліціонери і громадські активісти. Зачитували статистику, будували плани і... розводили руками - без чіткого законодавчого механізму на місцевому рівні безладного куріння і підліткової пиятики не здолати. .

Обмеження на куріння і розпиття пива Парламент запровадив ще у лютому. Та від того здорового дозвілля у Рівному поки не додалося. Громадська мережа Опора взялася моніторити заклади громадського харчування міста і з'ясувала - з десяти лише один дотримується нових вимог.

Власними методами бореться з порушниками закону міліція. За три неповних місяці - склали майже дві тисячі протоколів. Втім, найефективнішими методами впливу міліція вважає не штрафи.

Крім праці, виховати суспільство допоможе соціальна реклама, а також активна або й агресивна інформаційна кампанія, вважає міська влада. Поки це лише плани, а от надрукований закон вже роздали директорам рівненських шкіл.

І не зводити очей із підлітків - як потенційних порушників, закликали під час круглого столу. А от де знайти здорове дозвілля у Рівному так і не з'ясували. Адже без чіткого механізму покарання виконувати закон навряд будуть.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: