Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Спецтеми: Чесні обіцянки
Залучення інвестицій та культурний обмін

Залучення інвестицій та культурний обмін

Це головні теми зустрічі з рівненською владою посла Франції в Україні. Жак Фор також поспілкувався зі студентами та відкрив у Рівному фестиваль франкомовного кіно.

Перший та довгоочікуваний приїзд посла Франції у Рівне. Організатори відзначають, що цей крок є дуже важливим для міста та регіону. Під час свого перебування у Рівненщині посол зустрівся з головою обласної ради та обласного центру, а також студентами і викладачами Рівненського Державного Гуманітарного університету. Крім цього високий гість відкрив третій фестиваль франкомовних фільмів у рамках Міжнародного тижня Франкофонії в Україні.

Посол запевнив, що Франція має гарні економічні стосунки з Україною, крім цього держави — стратегічні партнери. А тому під час зустрічей з місцевим керівництвом обговорювалися економічні можливості регіону, можливе залучення французьких інвестицій та культурний обмін між Рівненщиною і Францією.

Приїзд французького посла до Рівного не випадковий. Він відвідує міста, які долучилися до відзначення тижня Франкофонії в Україні, мета якого — сприяння захисту французької мови та культури, підтримка миру, демократії, прав людини, а також розвиток економічної співпраці у франкомовному світі. У рамках фестивалю у Рівному вже відбувся концерт Ізабелль Варжа, педагогічний семінар, а нині транслюють франкомовні фільми.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: